تابلوی شماره هفت : عهد حسینی


[عهد با حسین علیه السلام برای یاری مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.]


اربعین بسترظهور

امام خامنه ای(مدظله العالی):

شما امروز وقتى با انقلاب بیعت میكنید و بیعتتان را تازه میكنید و تجدید میكنید، با پیغمبر بیعت كردید. آن‏كسى كه امروز با امام خمینى بیعت میكند، با پیغمبر بیعت كرده. وقتى شما خط انقلابى امام را زنده نگه میدارید و نمیگذارید مندرس بشود، نمیگذارید رنگ كهنگى بگیرد، در واقع با پیغمبر بیعت كردید.

۹۴٫۱۰٫۱۹

(برای مشاهده توضیحات و روایتگری تابلو بالا به ادامه مطلب بروید.)

عهد باحسین برای یاری مهدی ️جمع بندی مطالب تابلوهای نمایشگاهی اربعین بستر ظهور بیانی از حجت الاسلام ثقفی،مسئول بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی

[
]

در تمامی تابلو های ارئه شده با توجه به بیانات حضرت آقا، نقشه راه ظهور که از فرآیند تحقق اهداف انقلاب مشخص شده که این راه فقط از راه انقلاب اسلامی ایران خواهد گذشت وبا توجه به اینکه سرنوشت اسلام امروز به سرنوشت ما گره خورده و با توجه به بیانات حضرت آقا که ابتدا در سال 79 این مراحل را مشخص و در طول سال های متوالی آن ها را تکرار و توضیح داده اند ولی بدلایل بی توجهی، این مراحل تبیین نشدند.

هم اکنون بعد از 20سال از آن بیانات ما در مرحله تشکیل دولت اسلامی هستیم که اگر ایجاد شود خود باعث بوجود آمدن جامعه اسلامی و تمدن اسلامی خواهد شد و زمینه را برای ساخت یک الگو برای معرفی آن  به جهان مهیا خواهد کرد که این خود طبق مراحل منطقی که مشخص شد سبب بوجود آمدن مقدمه ظهور حضرت حجت.ع خواهد شد.

متن ارائه:

◾️ما باید با بهره گیری از روح عاشورا در کشور یک انقلاب معنوی بپا کنیم.
عشق حسین.ع،که معرفت حسین.ع است،که عرفان بحق حسین.ع است باید در همه زندگی ما جاری بشود و این یک تحول معنوی نیاز دارد.
مردم باید بهره بگیرند از ابا عبدلله الحسین علیه السلام و در خودشان این تحول را بوجود بیاورند،و این تحول معنوی است که تحول اجتماعی را ایجاد می کند.
قیام سیدالشهدا در ادامه قیام تاریخی انبیا برای رفع موانع توحید وعبودیت در جامعه بوده و این قیام باعث شد که بشریت ریل حرکت اصلی خودش را گم نکند .
هر اتفاق مبارکی و پیشرفتی در این انقلاب پیش بیاید ،شما بدانید اربعین پیش خواهد رفت و این هر سال پرشکوه تر و پیشروتر از سال های گذشته به جلو خواهد رفت و بهره گیری بیشتر از اربعین امروز منوط به شناخت بیشتر انقلاب اسلامی و عمل به همان تکالیف حسینی است.
رهبری معظم انقلاب فرمودند اهل فکر تلاش کنند مضمون این حرکت را عمیق تر کنند (این مراسم را هر چه میتوانید و میتوانیم باید پربارتر و معنوی تر کنیم معنا و مضمون این مراسم را روز به روز بیشتر کنیم) .
امروز مسائل ما مسائل اسلام است ،مسائل ما فقط سرنوشت یک کشور نیست ،سرنوشت اسلام به سرنوشت ما گره خورده.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر 1399 توسط خادم الشهدا
تمامی حقوق مطالب برای هیئت رهروان شهدا کرج محفوظ می باشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات