رزمندگان به این معتقدند که بی عشق خمینی، نتوان عاشق مهدی شد تجلی اسلام، مبادا یک موقع حرف خود را بر حرف امام بالاتر بدانید، مبادا از خط ولایت امام که همان اسلام است خارج شوید.امام را با یارانش (خامنه ای) بخواهید که این ها پیرو و یاور و غمخوار ملت و امامند.

شهید امیر زرعکانی
دانلود

این وصیت نامه ها انسان را می لرزاند و بیدار می کند .امام خمیننی (ره)


وصیت نامه شهید امیر زرعکانی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَا تَقُولُوا لِمَن یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ وَلَـٰكِن لَّا تَشْعُرُ‌ونَ ﴿بقره-آیه ١٥٤

و نگویید به آنانکه کشته شوند در راه خدا مردگان، بلکه زندگانند و لیکن شما درنمی یابید.

هر که در وقت مردن وصیت خوب و کامل نکند در مروت او نقصانی وجود دارد و به شفاعت نایل نشود. (وصیت نبی اکرم (ص) به امام علی (ع).

وصیت می کنم در حالی که در سلامت کامل قرار دارم :

اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک. اللهم ارزقنا شفاعة الحسین.

اینجانب امیر زرعکانی متولد 1342 دارای شماره شناسنامه 4 فرزند علی احمد. من مسلمان و معتقد به دوازده امام و همچنین معتقد به غائب بودن امام دوازدهم (عج) می باشم و پیرو رهبری مدبر گونه ولایت فقیه بوده که در حال حاضر امام بزرگوارمان امام خمینی می باشد. و بدانید که فرزند انقلابم و خواستم فرزند انقلاب بمانم و در مسیر حرکت در حد مرگ و تا آخرین قطره خونم خواهم ماند تا از اسلام حمایت کنم و عترت پیامبر را سرمشق خود قرار داده ام، هممچنانکه پیروی عترت و سنت که همانا راه و رسم انبیا و قرآن کریم است و نجات بخش انسان هاست. از قرآن درس بگیرید و از روحانیت پیروی کنید و از امام حمایت و دعا به جانش، که هر چه داریم مرهون زحمات این هاست. از دولت حمایت کنید که دولت اسلامی است و در خدمت مردم است با هم وحدت داشته باشید که باعث پیروزی شما و شکست دشمن است و این آیه شریفه را در برابر کفار و دشمنان اسلام به اجرا درآورید همچنانکه تا کنون این کار را کرده اید.

وَنَادَى أَصْحَابُ الْجَنَّةِ أَصْحَابَ النَّارِ أَن قَدْ وَجَدْنَا مَا وَعَدَنَا رَبُّنَا حَقًّا فَهَلْ وَجَدتُّم مَّا وَعَدَ رَبُّكُمْ حَقًّا (سوره اعراف-آیه44)

و بهشتیان دوزخیان را آواز مى‏دهند كه ما آنچه را پروردگارمان به ما وعده داده بود رست‏یافتیم آیا شما [نیز] آنچه را پروردگارتان وعده كرده بود راست و درست‏یافتید

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ ﴿سوره آل عمران- آیه۱۶۹

هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏اند مرده مپندار بلكه زنده‏اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى‏شوند

و ای امت، امام را فراموش نکنید، در امام دقت بیشتری داشته باشید. درباره او هر چه می دانیم کم است، باز هم تفکر کنید و بیاندیشید، امام جان ملت است امام جان و روح مسلمین است. امامی است که رزمندگان به این معتقدند که بی عشق خمینی، نتوان عاشق مهدی شد. تجلی اسلام، مبادا یک موقع حرف خود را بر حرف امام بالاتر بدانید، مبادا از خط ولایت امام که همان اسلام است خارج شوید، مبادا در خط های منحرف و گمراه دشمن که خیلی موذیانه عمل می کند وارد شوید.

آیا تفکر می کنید در سخنان امام. دیدید بعد از دستگیری سران توده و منافق چه گفت، گفت این ها با چندین سال مبارزه به شکست رسیدند حال شماها که خط جدید راه انداخته اید من شما را می شناسم و اگر ضرورت بدانم ایشان را افشا می کنم (خط سوم؟).

تفکر کنید این صحبت های رهبر را، مبادا اگر روزی این ها را افشا کرد بگویید، ای بابا این ها هم که بروند پس کی بماند. بدانید تا خداوند و امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خمینی (ره) هست هیچ غمی برای امت اسلامی نباید وجود داشته باشد. امام را یاری کنید، امام را فراموش نکنید، امام را همیشه و در هر جایی که هستید دعا کنید. امام را با یارانش (خامنه ای) بخواهید که این ها پیرو و یاور و غمخوار ملت و امامند. بارالها یاوران امام را اولا برای اسلام، ثانیا برای شفاء قلب امام و ثالثا برای امت حزب الله و رابعا برای تمامی مستضعفان جهان نگه دار و مورد عنایت خود قرار بده.

و من بیعت کرده با امام عزیز، که تا آخرین قطره از خون خود در راه اسلام دفاع کنم و پیرو راه حسین باشم و حدیث است از امام حسین (ع) که می فرماید: هر که از جماعت مسلمین دوری کند و بیعت امام را بشکند دست بریده بسوی خدا رود.ای خدا چنین روزی را برای من نیاور. راستش نمی دانم از کجا بگویم، موقعی است که فکرم در نوشتن نیست. می خواهم چند نکته هم به برادرانی که همیشه کوشا بوده و در مسجد به راه الله و بدون ریا زحمت می کشند.


سعی کنید کارهایتان فقط برای خدا باشد نه خلق. اگر موج تهمت و افتراء بسوی شماها سرازیر می شود، فقط هدفتان را الله بدانید و به کارهایتان ادامه دهید. سعی کنید تقوا و بردباری و ترس از خداوند را در دل خود بوجود بیاورید. خدا را هیچ موقع فراموش نکنید. قرآن این کتاب الهی را زیاد بخوانید، از احادیث و روایات استفاده کنید، دعا رافراموش نکنید که سلاح مومن، دعای مومن است. استغفار کنید در درگاه خداوند و برای رزمندگان دعا کنید. حواس هایتان جمع باشد،مواطب باشید که از خط امام (ره) جدا نشوید. لغزش در شما ها بوجود نیاید،همانطور که در زمان بنی صدر به مردم خط دادید و مردم را آگاه کردید نسبت به خط این خائن ، باز هم خط امام(ره) را به مردم بفهمانید.

باز تاکید می کنم بر روی تقوا،سعی کنید نماز را در اول وقت بخوانید همانطور که تا بحال نماز را به جماعت خواندید باز هم ادامه دهید که دشمن از وحدت شما در هراس است. مواظب باشید که گروهک ها در شما رخنه نکنند،همانا که منافقند و می خواهند موذیانه عمل کنند. در سوره بقره آیه 8 خداوند می فرماید:

و گروهی از مردم (یعنی منافقان) گویند: ما ایمان آورده‌ایم به خدا و به روز قیامت، و حال آنکه ایمان نیاورده‌اند.و در همین سوره آیه 11 می فرماید آگاه باشید آنها خود مفسدند ولی نمی‌دانند.

برادران در مسجد که می روید یادی از این حقیر کنید و دعایی برایم کنید که شاید خداوند دعاهای شما را مورد اجابت قرار دهد و از گناهان این بنده گناهکار بگذرد. بار خدایا از گناهان این بنده کوچکت درگذر و مورد رحمت قرار داده. خداوندا خودت گفتی (ادعونی استجب لکم) بار خدایا دعا کردم،استغفار کردم،گریه کردم، از گناهانم بگذر که از آتش دوزخ میترسم.

سرتان را درد نیاورم،ببخشید مرا اگر بک وقتی بلند حرف زدم و نسبت به شما ها معذرت می خواهم از همه شما ها.فراموش نکنید که باید همیشه سرباز امام زمان(عج)باشید و در همان حالی که در ده و مسجد مشغول هستید. امام علی (ع) می فرماید جهاد بر چهار قسم است:

1-امر به معروف 2-نهی از منکر 3- راستگویی 4-دشمنی با بدکاران. پس شما می توانید در همان محیط هم جهاد کنید.جلوگیری از رشد ضد انقلاب،جلوگیری از بی حجابی و بی عفتی،جلوگیری از هرگونه فساد و تشویق به راستگویی،چرا که دروغ گفتن به شوخی و چه جدی ،گناه کبیره است.و شما ای امت سعی کنید نسبت به مسئولین مملکتی هی تهمت نزنید،آیا می دانید که در محشر (معاد) چه کسانی وارد می شوند و به چه مشکلی .

در روایاتی است که ده صنف از مردم از محمد(ص) رسول خدا جدا هستند و در این میان عده ای هستند که زیان هایشان را می جویند و چرک از دهان اینان بیرون می آید و اینان همان سخن چین ها و تهمت زنها هستند و بانگ برآورند  یاران بهشت به یاران آتشی، که همانا یافتیم آنچه وعده داد به ما پروردگار حق. آیا یافتید آنچه وعده داد بشما پروردگارتان، حق گفتند : بلی ،پس بانگ داد، بانگ دهنده ای میان ایشان که لعنت خدا باد بر ستمکاران.

و ای برادران و خواهران، ای امت حزب الله، من لیاقت نوشتن این ها را ندارم و لیاقت توصیه به شما امت همیشه در صحنه را در خود نمی بینم، اما این نکاتی است که از این فرزند کوچکتان گفته می شود به خاطر بسپارید.

ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید، که حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد که حدیث است از اباعبدالله الحسین(ع):

 إِنِّیْ لا أَرَیَ الْمَوْتَ إِلَّا سَعَادَةً وَالحَیاةَ مَعَ الظّالِمِینَ إِلّا بَرَما.(من مرگ را چیزی جز سعادت و زندگی با ستمکاران را جز دلتنگی و سرافکندگی نمی بینم.

ای جوانان ، مبادا در غفلت بمیرید که علی(ع) در محراب عبادت شهید شد و مبادا در حال بی تفاوتی بمیرید، که علی اکبر حسین در راه حسین(ع) و با هدف شهید شد. ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید، که فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب را بدهید، که تحمل 72 شهید را نمود. ای پدران مبادا دل به فرزندانتان ببندید و وصیت علی(ع) را نسبت به فرزندانش فراموش کنید که فرمودند:

الله الله فی جهاد باموالکم و السنتکم فی سبیل الله. شما امت حزب الله باید همه مثل خاندان وهب باشید برای اسلام. خاندان وهب جوانانش را به جبهه فرستاد و حتی جسد آن ها را هم تحویل نگرفت و مادر وهب می گفت: سری را که در راه خدا داده ام پس نمی گیرم. برادران ما همه گناه کاریم، باید استغفار و دعا زیاد کنیم که شاید مورد رحمت خداوند قرار بگیریم. برادران ، استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان ها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابر قدرت هاست.


برادران در جهاد خود کوشا باشید چرا که مکررا در قرآن آیه هایی درباره جهاد و آن هم جهاد فی سبیل الله است. ان الله من اشتری من المومنین رجال صد قولی عاهدوا الله و من هم من قضی نحبه. انشاالله شما که نیستید و سعی کنید که اگر مقداری در وجود شما ها هست آن را ترک کنید، چرا که چناه کوچک در شما باعث می شود به گناهان بزرگتر، انسان برسد. ای امت سعی کنید در کارها تقوا را فراموش نکنید، همان تقوایی که قرآن می فرماید که بهترین شما نزد پروردگار، متقی ترین شماست یا امام علی(ع) می فرماید: اوصیکم بتقوالله به نطم امرکم.پس تقوا را فراموش نکنید، بیاد رزمندگان باشید.

شما که نمی توانید در جهاد بطور مستقیم شرکت کنید. ببخشید مرا چون کوچکتر از آنم که این حرف ها را بزنم و شما ای برادران عزیز، نمیدانم با شما چگونه صحبت کنم، شماها که هنوزه هنوز، موقع نماز می شود مردم بسوی مسجد می روند و شما در کوچه قدم میزنید. میدانم و شما یقین هم داشته باشمو حتما دارم، میدانم غرور دارید، غرورتان را بشکنید و به مساجد روی آورید که در، استغفار به روی همه باز است. آیا به حر ریاحی نمی نگرید، که می خواست امام مسلمین را از بین ببرد اما در یک لحظه توبه کرد و اولین شهید شد در روز عاشورا. بیایید و توبه کنید، بیایید در مسجد حضور داشته باشید و نماز بپا دارید و در جهاد شرکت کنید، بیایید من مطمئن هستم که برادران مسجد از شما استقبال خواهند کرد. آیا شما هر شب بر سر قبر شهدا می روید نمی گویید که چرا این ها اینچنین بودند و رفتند و ما مانده و مورد لعنت خداوند قرار گرفته ایم!

و شما پدر و مادر عزیزم، پدر پیرم مرا ببخش اگر مورد رنجش خاطر شما شدم. می دانم پدرم که باید در هنگام پیری یار و هم دوش و عصا کش تو باشم اما چه کنم که این راه، راه خدا و عاشقی که عشق خدا در دل دارد نمی تواند آنرا رها کند. پدرم افتخار کن، سرت را بلند کن و با قامتی استوار با آن پشت خمیده ات فخر بفروش که چنین و با صبرت یاور امام باش. پدر جان هر چند من رفتم اما دعا کنید که امام زنده بماند تا انقلاب مهدی(عج).

و تو ای مادر صبورم میدانم گریه می کنی، میدانم دوری فرزند سخت است، میدانم که من فرزند کوچک تو بودم، میدانم و همه این چیزها را میدانم. اما میدانی زینب چه ها کرد در کربلا، میدانی علی اکبر و علی اصغر همراه پدرشان چه کردند، میدانی زینب کبری در یک روز 72 شهید داد، برادر- برادر زاده ، این ها را که میدانی پس صبرکن و با صبرت قلب امام را خشنود کن. مادرم گریه نکن، همچون شیرزن کربلا استوار و پا بر جا باش و مادری باش که مادران دیگر با دیدنت به شوق آیند و فرزندانشان را به جبهه بفرستند. وشما برادران سعی کنید جای من را در داخل خانه پر کنید که پدر و مادر احساس نکنند که من نیستم. کمک پدر و مادر باشید و به شما هم می گویم و مرا ببخشید و دعا کنید برایم وامام را فراموش نکنید.

شما خواهران عزیز سعی کنید که در خط اسلام باشید، در راه امام قدم نهید. میدانم گریه میکنید اما سعی کنید که در سر قبرم گریه نکنید سعی کنید چون زینب کبری(ص) باشید. سعی کنید کاری کنید که خشنودی خداوند در آن باشد پس در مرگ من صبور باشید و یاور امام. هر موقع به یادتان به من میافتد امام را دعا کنید. یادم نرفته بگویم که من در حدود 8 روز، روزه سال 62 را نگرفته ام و به اندازه 3/1 (یک سوم) از مال یا سرمایه اگر چیزی دارم به حساب دولت بریزید و طبق قوانین اسلام رفتار کنید.خودتان هر طور می دانید عمل کنید، متذکر شوم من چون تخصص در تخریب دارم و در این گردان تخریب کار می کنم. در صورت انفجار و یا کلا بگویم شاید مرگم طوری شود که جنازه ام به دست شما نرسد پس ناراحت نباشید. خدایا مرا ببخش و از گناهان من درگذر و تو کریم و رحیم هستی .

خدایا ما با تو پیمان بسته بودیم که تا پایان راه برویم و بر پیمان خویش همچنان استوار ماندیم. خدایا به محمد(ص) بگو که پیروانش حماسه آفریدند. به علی (ع) بگو که شیعیانش قیامت به پا کردند و به حسین (ع) بگو خونش در رگ ها همچنان میجوشد بگو از آن خون ها سروها روئید،ظالمان سروها را بریدند اما باز سرو ها روئید. آری همه یاران سوی مرگ رفتند در حالیکه نگران فردا بودند،من با امام خمینی میثاق بسته ام و به او وفادارم زیرا که او به اسلام و قرآن وفادار است و اگر چندین بار مرا بکشند و زنده ام کنند دست از او نخواهم کشید. راه سعادت بخش، حسین(ع) را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید.

خدایا ما جندالله را که با سوگند به ثارالله در لشکر روح الله برای شکست عدو الله و استقرار حزب الله، زمینه ساز حکومت جهانی بقیه الله است حمایت کن.

هر کس به زیارت حسین(ع) رود و عارف به حق او باشد همه ی گناهانش آمرزیده می شود (امام صادق "ع").بار خدایا شهدای ما را با شهدای بدر و، احد و حسین (ع)... محشور بگردان.

 الهم انصر جیوش المسلمین و عساکر الموحدین. الهم اخذل جیوش الکفار و المنافقین. رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنتَ الْوَهَّابُ. اِنّی سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلی یَوْمِ الْقِیامَهِ.

سوی دیا عاشقان رو به خدا می رویم       بهر ولای عشق او به کربلا می رویم

وصیتی کرده به من عزیز همسنگرم      که من اگر شهید شدم گو تو با مادرم

طلب نماید از خدا سلامت رهبرم        گریه نکن مادر من با رفقا می روم

خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار، از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا، رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما، زیارت کربلا نصیبشان بگردان. صدام و لشکرش را نابودشان بگردان. معلولین و مجروحین شفا عنایت فرما.

به امید آن روز که پرچم لااله الا الله محمدا رسول الله علی ولی الله بر فراز کاخ های استکباری جهان به اهتزاز درآید و کربلا و قدس عزیز ، مرقدهای مطهر معصومین بدست رزمندگان اسلام،بازسازی و آزاد برای عموم مسلمین گردد.

 

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

امیر زرعکانی


افسران - رضـوان خـداوند متعال

 

طبقه بندی: شهدا، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 مرداد 1394 توسط خادم الشهدا
تمامی حقوق مطالب برای هیئت رهروان شهدا کرج محفوظ می باشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات